LED bodové žiarovky

Nie je vôbec prekvapujúce, že sú LED žiarovky také populárne. Vo všetkých ohľadoch sú lepšie, ako klasické žiarovky a už teraz nahrádzajú pomaly ale isto klasické halogénové žiarovky. LED žiarovky sú úspornejšie, majú dlhšiu životnosť, takže ich nemusíte meniť často. Taktiež máme v ponuke mnoho dizajnov a farieb. Vďaka tomu si môžete vybrať štýl, ktorý sa Vám najviac zapadne do Vášho domova. Medzi najviac populárne patrí typ SMD LED žiarovka GU10. Majú totiž praktické využitie ako praktické bodové osvetlenie, ktoré navodí dokonalú atmosféru všade tam, kde túto žiarovku použijete.

žiarovky

Perfektne dopĺňa hlavné osvetlenie ale ja možné ju použiť tiež ako primárny zdroj osvetlenia. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Je možné zapustiť ich do sadrokartónových podhľadov alebo aj sien. To ich robí nenápadnými a elegantnými riešeniami pre osvetlenie, pokiaľ máte radi moderný vzhľad. Hodia sa do všetkých miestností. Použite ich tam, kde chcete – v kúpeľni, spálni, v kuchyni, na osvetlenie pracovného priestoru, výkladu alebo s nimi vyčarujte zaujímavé svetelné efekty, ktoré ozvláštnia Váš domov. Ponúkame Vám na výber hneď niekoľko modelov SMD LED žiaroviek.

farebné žiarovky

Každá z niech je však vysoko kvalitná, má vysoký index podania farieb. Nezáleží teda, ktorú si vyberiete, všetky perfektne osvetlia a oživia každý kút. Naše bodové svetlá Vám nebudú preblikávať alebo po zhasnutí stále jemne svietiť. O to, aby toto nenastalo sa postará CCD driver. To však nie je samozrejmosťou pri všetkých LED osvetleniach, pri našich však áno. Môžete si vybrať teplú, studenú alebo neutrálnu bielu. Každá sa viac hodí da rôznych miestností na osvetlenie rôznych priestorov. Pokiaľ si nie ste istý, zvoľte neutrálnu bielu. Zaobstarajte si kvalitné led bodove ziarovky Ledprodukt.skešte dnes a dodajte Vášmu domovu lepšie osvetlenie.