Top výrobcovia hodiniek

Rôzne modelové rady sú aktualizované s priestorovou rýchlosťou a pokrok je neskutočný.

hodinky

  1. Apple Watch nemá už len teleport pre svojho majiteľa , ale mechanické športové hodinky, sa stali oveľa bohatšie na funkčnosť a technické schopnosti a ich dizajn nie je tak príliš obyčajný a nevšedný. Pozrime sa na najobľúbenejších výrobcov športových hodiniek pre mužov. Nesporným lídrom je samozrejme „jablko“, nové v roku 2015 – Apple Watch. Tieto hodinky majú mnoho funkcií (kalendár, mapy, stopky, počítadlo kalórií a mnoho ďalšieho), moderný dizajn, ultra odolné puzdro a náramok odolný voči opotrebeniu.
  2.  Ďalej je známy Reebok. A to nie je asi nikto prekvapený, pretože Reebok sa dlhodobo a s istotou etabloval nielen ako výrobca športového oblečenia, ale aj hodiniek. V tomto roku značka potešila svojich fanúšikov uvoľnením veľkého množstva nových športových pánskych hodiniek pre akékoľvek preferencie týkajúce sa dizajnu a farby. Sú na výber svetlé a diskrétne možnosti, pokojné a extravagantné. Kópie z roku 2015 sa odlišujú nielen rôznorodým a atraktívnym vzhľadom. Športové pánske hodinky sú viac než kedykoľvek predtým vybavené veľkým množstvom užitočných funkcií: pulzomer, počítadlo kalórií / vzdialenosť, chronometer atď.

čas

  1. Hodinky Puma sú u športovcov o niečo menej obľúbené. Značka je síce módna. Mladí ľudia aj ľudia staršieho veku si nájdu modely podľa svojich predstáv. Vzhľad – nie je banálny, ale veľmi svieži a módny. Medzi najnovšie inovácie patrili pánske športové hodinky s LED obrazovkou. Tento model eliminuje náhodné stlačenie, čo je veľmi výhodné pre aktívne pohyby.
  2.  A nakoniec, štvrté miesto je pridelené ochrannej známke Casio. Milovníci značky by sa mali pozrieť na model športových hodiniek pánskeho športu STR-300C-1. Podľa recenzie na World Wide Web, to sú "nesmrteľné hodinky.  Použitie takýchto hodiniek im prináša výnimočne dobrý dojem: notebook, časovač, hodiny, šesť tónov, stopky atď. Nie je v nich nič zbytočné, všetko je len potrebné. Ďalšou dôležitou výhodou je nízka cena výrobkov.