Striebro na každú príležitosť

Byť atraktívna a pekná, ale hlavne cítiť sa spokojná sama so sebou chce každá žena. Každý deň sa snažíme upraviť a povahe činnosti aj prispôsobiť svoje oblečenie, doplnky nevynímajúc. Mnohé mi asi dajú za pravdu, že bez doplnkov by nášmu outfitu niečo chýbalo, pretože dotvárajú a podčiarkujú štýl a tiež dokážu vyzdvihnúť prednosti nositeľky.

rose-gold-1875469_1920

Najnositeľnejšími doplnkami žien sú asi šperky. Už od nepamäti sa ženy prikrášľovali náušnicami, retiazkami či náramkami a prsteňmi, ktoré boli z dostupných materiálov ako kosti zvierat, potom železo a neskôr zlato a striebro, no a v modernej dobe sa k nim pridali aj plastové doplnky. Materiál, ktorý však nikdy nevyjde z módy, je nadčasové striebro. Z neho sa vyrábajú strieborne nausnice Gameon šperky nositeľné každý deň, ale aj prizdobované, a tie sú určené na večerné príležitosti.

Pod pojmom šperky rozumieme retiazky, prstene, náušnice a náramky a takisto brošne, všetky patria do šperkovnice žien už celé veky. Náušnice však majú medzi nimi osobitné miesto, pretože vo všeobecnosti sú šperkom, ktorý nosí prevažná väčšina žien každý deň, a tak darček v podobe náušníc zo striebra neurazí žiadnu z nich. Každý kúsok je vyrobený z rýdzeho striebra s puncovanou značkou 925/1000, sú prepracované a na trhu ich nájdete neskutočné množstvo, od jednoduchých kruhov cez rôzne geometrické tvary až po honosné a extravagantné kúsky, ktoré sú ozdobené farebnými kamienkami či kryštálikmi a svojim prevedením sú skvostom, ktorý dotvorí každý, aj ten najjednoduchší outfit.

lady-739664_1920

Striebro je určené pre každý vek ženy, výnimky neexistujú, záleží však na jeho štýle, aby nositeľku dokonalo vystihoval a podčiarkoval jej krásu a štýl. Na každý deň je vhodné nosiť jednoduché tvary, napríklad kruhy, v súčasnosti mimoriadne obľúbené a trendy alebo visiace či v tvare takzvaných bodiek, ktoré sú nenápadné, ale efektné. Výber je široký, takže ani muži nemusia mať hlavu v smútku, ak ich čaká nákup darčeka pre partnerku či inú ženu, z bohatej ponuky si určite vyberú.