Aj deti si zaslúžia kvalitný spánok

Na Slovensku existuje firma SEGUM, ktorej začiatky sa datujú v roku 1992, a ktorá sa venuje výrobe zdravotných ortopedických matracov z prírodných materiálov. Tie začali používať ako prví na Slovensku.

nohy, pár v posteli

Vo firme SEGUM vyrábajú matrace, ktoré spĺňajú prísne kritériá aj zo zdravotného hľadiska. Začínali s niekoľkými typmi matracov a dnes je ich ponuka veľmi široká. Na základe požiadaviek zákazníkov sa snažia rozširovať sortiment matracov, aby vyhoveli všetkým zákazníkom, aj tým, ktorí majú záujem o lacnejšie druhy matracov, ale aj požiadavky na luxusné, na mieru vyrábané matrace. Ich dizajn sa rokmi takisto mení, v súčasnosti mnoho ľudí prejavuje záujem o vysoké matrace s hrúbkou viac ako 250mm, čím je možné dosiahnuť maximálny komfort pri spaní.

Matrace sú šité na mieru zákazníkom, ktorí majú svoju predstavu o tom, ako by mal vyzerať. Vďaka tomu, že z kolekcie vyrábajú tie najkvalitnejšie vo veľkých sériách, je možné ušetriť náklady a zákazník tak má možnosť kúpiť si matrac za atraktívnu akciovú ceny v primeranej kvalite. Tovar si záujemcovia môžu pozrieť v podnikových predajniach, tam majú k dispozícii exponáty jednotlivých typov matracov, ktoré si môžu vyskúšať a zároveň im predajcovia dokážu poradiť so správnym výberom.

baby-3149224_640

Ortopedické matrace sa vyrábajú aj pre deti, a práve im treba poskytnúť možnosť spať na zdravotne vyhovujúcich matracoch, aby nedochádzalo k deformáciám tela a nesprávnemu vývoju. Zároveň je dôležitý aj ich kvalitný a ničím nerušený spánok. Na trhu sú https://www.segum.sk/produkty/matrace/detske-matrace dva druhy matracov: pružinové a sendvičové, pružinové ešte ďalej delíme na Bonell a taštičkové matrace. Veľmi dôležitou vlastnosťou používaných materiálov sú ich antibakteriálne vlastnosti. Spoločnosť SEGUM má výborné vzťahy s výrobcami materiálov, a tak na výrobu matracov využíva iba originálne a kvalitné suroviny, akou je aj švajčiarska pena Sanitized. Rodičia sa môžu byť pri kúpe týchto matracov spoľahnúť, že ich deti budú spať na kvalitných, originálnych a antialergických matracoch najvyššej kvality.