Univerzálne a originálne ZIP sáčky

Každá domácnosť, kancelária, kutilský priestor, obchodná prevádzka alebo iné priestory obsahujú drobnosti a maličkosti, ktoré potrebujeme uložiť a zároveň mať o nich dokonalý prehľad.

Na tento účel sú vhodné najmä ZIP sáčky, ktorých samotný názov prezrádza, že je možné ich uzatváranie na tzv. zips, ktorý je špeciálne prispôsobený veľkosti sáčku.

gummi-bears-318371_640

Ponuka ZIP sáčky https://www.2packsk.sk/sacky-a-pytle-sk/zip-sacky-sk je široká a najmä univerzálna čo sa týka veľkosti, hrúbky a celkového prevedenia.

Ponúkané sú prevažne priesvitné, ale aj so zaujímavou holografickou a trblietavou úpravou, s dierkou alebo bez dierky, s pevným uzatváraním na plastový zipsový uzáver, s hrúbkou približne 50 mikrónov a v rôznych množstevných zľavách.

Pevný polypropylénový materiál je základom celého ZIP sáčku, je dostatočne pružný a odolný, dokonale chráni obsah pred vlhkosťou, mechanickými vplyvmi, má výbornú nosnosť a najmä dlho vydrží. Prevedenia ZIP sáčkov s uškom nájdu široké uplatnenie v domácnosti, pri balení potravín, korenín, suchých byliniek, drobných cestovín, cukríkov, sladkostí a rovnako ho využijete aj uchovanie bižutérie, kutilských potrieb a kancelárskych drobností. Vysoká odolnosť a pevnosť zabezpečí ich pohodlné zavesenie kamkoľvek bez zbytočných obáv a so zárukou, že vždy budete mať o ich obsahu dokonalý prehľad.

spices-1463619_640

Často krát potrebujete otvárať a zatvárať ZIP sáčky, mechanizmus špeciálneho zipsového uzáveru je pevný, spoľahlivý a určená aj na viacnásobné využitie.

Aj aróma bude bezpečne ochránená v ZIP sáčku, preto je jeho využitie vhodné aj na uchovávanie a uskladňovanie potravín.

Mnohé obchodné prevádzky ich majú v obľube, určite Vás zaujali farebné cukrovinky zabalené v priesvitnom igelitovom ZIP obale, ktorý ich dokonale chráni.

Zdanlivé maličkosti majú niekedy veľký význam a patria k nim aj ZIP sáčky.