Typy mužov

Každá z nás už určite zažila nejaké rande s mužom. Nájdu sa rôzne zážitky, ktoré sú buď pre nás príjemné alebo práve naopak. Napíšem vám niekoľko typov mužov, ktoré som odpozorovala počas viacerých stretnutí. Postupom času som si všimla zopár znakov a na základe toho som ich rozdelila do skupín.

svaly

Posilňovňa je môj život

Prvým typom, ktorý uvediem je práve tento. Je to z dôvodu, že ich je čoraz viac. Tak poďme k opisu. Zaujmú nás určite krásnou postavou už na prvý pohľad. Počas komunikácie však ľahko zistíme, že žijú len cvičením. Cvičia skoro každý deň a samozrejme k tomu patrí aj prísna strava. Takýto typ je vhodný vtedy ak ste tak isto športovo založená. Veľa krát sa však stáva, že títo muži začnú mať poznámky k nášmu stravovaniu a po čase nás začnú nahovárať k cvičeniu. Tento typ je veľmi zaujatý sebou a svojim vzhľadom. Vo fitnes centre sú ako doma.

Bez mamky ani na krok

Tento typ pozná asi každá z nás. Takýto muž si nehľadá partnerku ale ženu, ktorá nahradí jeho matku a bude sa o neho stále starať. Od takýchto mužov by sme mali rýchlo utekať. Nečaká nás určite nič dobré. Sú zvyknutý na stále varenie, upratovanie a staranie sa. Postupom času by si z vás spravil žienku domácu a určite by vám vyčítal veci, ktoré by ste nerobili tak ako jeho mamička.

model

Sebavedomí

Posledný typ, ktorý spomeniem je muž ktorý je sebavedomí. Škoda, že až príliš. Spoznáte ho tak, že počas komunikácie bude hovoriť len a len o sebe. Ak mu niečo poviete vy, iba prikývne a pokračuje ďalej iba o sebe. Väčšina z nich sa však ani nemá čím pochváliť. Veľa z nich je nezamestnaných a slová, ktoré hovoria sú len prázdne.
Spomenula som vám zopár zlých príkladov ako by to nemalo vyzerať. Muž by mal poznať svoje hodnoty a zaujímať sa aj o vás. Existuje aj veľa dobrých typov. Je ich len oveľa ťažšie nájsť. Ak stretnete ale zrelého muža budete to vidieť na prvý pohľad.