Posteľ s vysokým čelom

Pri zariaďovaní spálne sa väčšina ľudí riadi skôr dizajnom nábytku a tým, aby všetko spoločne dokonale ladilo a vyzeralo to dobre. Často sa však stáva, že ľudia uprednostnia vzhľad pred kvalitou, čo napríklad pri výbere postele môže ovplyvniť aj kvalitu spánku. Zdravý spánok a kvalitný odpočinok je dôležitý pre načerpanie energie do nového dňa, odstránenie stresu a celkový dobrý duševný stav človeka. Pokiaľ spávate na nekvalitnej posteli, matraci či máte zlý posteľný rošt, môže vám to komplikovať nie len kvalitu dobrého spánku a odpočinku, ale taktiež to vplýva aj na bolesti s chrbticou či problémy s kĺbmi. Zároveň, čo sa týka zdravotného stavu človeka, sa môžu začať v neplnohodnotnom matraci množiť plesne, baktérie, roztoče alebo prach, čo potrápi hlavne alergikov. Z toho dôvodu je potrebné vyberať plnohodnotné matrace, ktoré sa odvetrávajú, nedrží sa v nich vlhkosť, prach a sú hygienické.

posteľ s vysokým čelom

To isté platí aj pri výbere postele, ktorej kvalitu by ste rovnako nemali podceňovať. Pokiaľ hľadáte dizajnovú, modernú a zároveň kvalitnú posteľ do vašej spálne, ktorá vám zaručene vydrží v skvelom stave niekoľko rokov, odporúčame napríklad model Bravo https://www.segum.sk/produkt/bravo. Tento model postele má vysoké čelo a zaujímavý vzor čalúnenia, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad. Na bokoch postele Bravo sa nachádzajú taktiež vysoké bočnice, ktoré zabezpečujú pohodlný odpočinok.

vysoké čelo

Priamo v posteli sa nachádza súčasne aj veľký priestor na odkladanie, ktorý je možné využívať po výbere roštov s vyklápaním do strany. Model postele Bravo je možné zakúpiť vo viacerých rozmeroch, konkrétne ide o možnosti 200×90 cm, 200×180 cm, 200×160 cm alebo 200×200 cm. Pri tomto modeli vás určite poteší aj výber širokého množstva prevedení posteľného čalúnenia, ktoré je možné kúpiť z pravej kože, koženky, imitácie kože, látkové alebo z materiálu Aquaclean. Všetky jednotlivé materiály čalúnenia majú zároveň na výber aj niekoľko farebných verzií, vďaka čomu ich ľahko doladíte k ostatnému nábytku.