Krásna vďaka ultrazvuku


Rôzne predsavzatia o tom ako si odpustíme čipsy pred telkou, ako začneme jesť viac zeleniny a ovocia miesto čokolády a ako miesto vysedávania pred telkou začneme behať, cvičiť, alebo chodiť do posilňovne….ako dlho nám to vydrží? ….týždeň, dva….už to si môžeme vlastne gratulovať, lebo sme s tým aspoň začali a neodkladali to na neskôr.
Blíži sa jar a o menšom zadku, štíhlejších stehnách a útlom drieku sa vám stále len sníva? …pomôcť splniť si tento sen rýchlo vám môžu rôzne procedúry. Stačí pár návštev v salónoch a váš pás bude o pár cm tenší. Zbaviť sa tukových vankúšikov môžete aj inak ako len cvičením a diétou.

tloušťka

Ultrazvukové vlny
Ultrazvukové vlny majú úžasnú schopnosť. Dokážu rozbiť tukové bunky, ktoré sa odplavia z organizmu lymfatickými cestami. Celá procedúra trvá asi hodinu a skladá sa z dvoch častí. V prvá časť sa podobá klasickému vyšetreniu ultrazvukom, počas ktorého vám ultrazvuk rozkmitá tukové bunky tak, aby praskli a „rozliali sa“.  Tuk sa rozleje do medzibunkového priestoru. Druhá časť procedúry pomôže organizmu zbaviť sa tohto tuku. Ide vlastne o ultrazvukovú masáž. Pomocou nej sa lepšie spriechodnia lymfatické cesty, ktorými sa rozliaty tuk odplaví z organizmu.

Budete musieť pre žiadaný efekt absolvovať asi 5 takýchto procedúr, ale výsledok rozhodne stojí za to. Z obvodu pásu môžete stratiť aj 5 cm bez akejkoľvek námahy. A to isté sa týka všetkých problematických partií. Ultrazvuk vám pomôže aj pri problémoch s dvojitou bradou.

břicho

Ultrazvukové vlny sa môžu použiť aj na miestach tváre a dekoltu. Nie len, že vás zbaví tukových vankúšikov, ale zároveň vašu pleť vypne a vyhladí. Vaša tvár bude hladšia, pružnejšia a bez drobných vrások, ktoré tiež zmiznú.
Po každej procedúre s ultrazvukom budete mať pocit smädu. Nie je to nič nezvyčajné a nejaký čas budete musieť dodržiavať pitný režim. Lymfatickými cievami sa totižto rozpustený tuk bude odplavovať aj pár dní.
Ak sa vám podarí spojiť ultrazvuk a cvičenie dokopy ste na najlepšej ceste ako sa rýchlo zbaviť nadbytočného tuku a dostať sa k ideálnej postave. Takže neváhajte, ešte nie je neskoro začať pracovať na svojej postave.