Horúce trendy nielen pre rebelky

Ako nosiť tričká s potlačou?
Tričká s potlačou zaplňujú móla módnych prehliadok čoraz viac a nejde len o veľké logá značiek ale i o motívy, ktoré v nás vyvolávajú nostalgické pocity detstva.

oblečení

Hlavnou zásadou je si tričko vpredu zaviazať alebo zasunúť do nohavíc. K takýmto topom ešte zvoliť vhodné nohavice a doplnky. Obľúbenosti sa tešia hlavne čierne voľné nohavice s výraznejším opaskom alebo krátka sukňa doplnená čižmami nad kolená, mestská obuv alebo kožené topánky a slnečné okuliare na okorenenie. Výborne sa hodia napríklad tie s rámom v mačacom štýle. Ďalšou možnosťou vytvorenia slušivého fitu je navrstvenie trička nad kúsok s dlhým rukávom, vytvoríte tak outfit s jemne retro pocitom. Stačí už len pridať džínsy, kabelku, prívesky a podľa vkusu potom buď lodičky alebo kanady.
Šušťákovka nielen na opekačku?

To, že legendárne retro bundy rozhodne nepatria do koša potvrdilo tento rok hneď niekoľko celebrít. Najčastejšie sa kombinujú s krátkymi šortkami, veľkými kruhovými náušnicami a teniskami. Nestarnúcou klasikou sú takisto džínsové, hlavne oversize, bundy, pri ktorých už neplatí, že sa nesmú nosiť k rifliam podobnej farby.

Trúfate si na viac?
Na to aby ste sa ukázali v čiernej, naleštenej koži nemusíte byť vôbec drsná metalistka stačí zvoliť ďalšie vhodné elementy. Ku koženej sukni sa nádherne hodí biela košeľa alebo tričko, obuv zvoľte otvorenú alebo na platforme. Finálny výsledok bude vyzerať čisto a zároveň odvážne.

město

Nebojte sa farieb!
Prebuďte v sebe dravú devu a vyrazte do ulíc vo farbách leta. Aktuálne letí žltá, červená, oranžová, či bledo modrá. Tieto farby sa skvelo vynímajú vo forme nohavicových kostýmov alebo trenčkotov doplnených baretov v tmavších farbách.

Fantázii sa samozrejme medze nekladú a teda je na vás, akou formou sa vaša vnútorná rebélia prejaví.