Ako oživiť domácnosť?

Opäť som sa vo svojom živote dostala do stavu, kedy mám pocit, že nič nejde podľa môjho plánu. To je však asi niečo, s čím musí jednoducho človek rátať. Napriek tomu som mala pocit, že s tým nielen, že môžem, ale doslova musím niečo urobiť. Lebo keď sa raz človek dostane do toho módu, má pocit, že je všetko zle a že vlastne ani nemôže robiť nič. Asi vám je jasné, že to nie je celkom pravda, ale napriek tomu je fajn, keď sa za to postavíte. V každom prípade však musíte uznať, že nech sa deje čokoľvek, musíte sa k tomu postaviť čelom. A ja som sa rozhodla, že sa čelom postavím k tomu, že nie som nikdy s ničím poriadne spokojná.

šedý vak

Viem, naozaj veľmi dobre viem, že je to hlúposť, že musím urobiť niečo preto, aby som sa z toho dostala a vedela som, že ma zachráni iba to, keď si kúpim niečo, čo nejakým spôsobom oživí moju domácnosť. Teraz som len musela prísť na to, čo by to malo byť. Vedela som, že to musí byť niečo zaujímavé, ale zároveň aj niečo jednoduché, na čo sa bude dobre pozerať. A samozrejme, musí to byť aj praktické, aby som nemusela stále riešiť, že som kúpila niečo odveci. Práve preto som sa rozhodla, že najlepšie bude, keď si kúpim nafukovaci vak.

fialový vak

Nie, nemyslím si, že je to niečo, čo moju domácnosť nejakým spôsobom naruší. Práve naopak. Som presvedčená o tom, že práve to je niečo, čo ma dostane z akejsi kómy, v ktorej sa môj byt nachádza. Musela som predsa kúpiť niečo, čo vyzerá dobre. Niečo, čo vyzerá tak dobre, až z toho všetkým preskakuje. Preto som vedela, že toto je tá najlepšia cesta, ako sa k tomu naozaj dostať. Myslím si, že môj partner sa tiež poteší, pretože je to vec, do ktorej sa môže zvaliť a v ktorej si môže urobiť priam dokonalé pohodlie. A čo je viac ako práve pohodlie? Myslím si, že vôbec nič. Veď je to predsa domov, no nie? A to je pre mňa v skutočnosti naozaj podstatné a dôležité.