Vždy trendy i pohodlne

Tak ako meníme outfity, dolaďujeme doplnky či bižutériu, určite si každá dáma potrpí aj na tom, aby jej obuv ladila s jej celkovým vzhľadom. Niektoré ženy sú doslova závislé na nakupovaní nových topánok a aj napriek tomu, že ich už majú plné skrine, stále sa nájde nejaký zaujímavý kúsok, ktorým im chýba. Darmo, topánok asi žiadna žena nemá dosť. Pri ich výbere treba ale dbať nielen na dizajn, či módne trendy, ale aj na to, aby sa nám v topánkach aj pohodlne chodilo. Či už v nich máme fungovať po celý deď v práci alebo sa ísť zabaviť niekde s priateľmi, topánky by mali byť našou prirodzenou súčasťou, o ktorej takpovediac nevieme a nebudú nás na ne pri každom kroku upozorňovať naše ubolené nohy. Preto vyberajme s citom  a premyslene.

tenisky
 
Kúsky, ktoré by nám nemali chýbať
Či už patríte k tým ženám, ktoré nakupujú topánky „vo veľkom“ alebo stavíte len na overené a nevyhnutné kúsky, určite by ste mali vo svojom botníku mať topánky na rôzne príležitosti. Do práce, na voľný čas, na nákupy, letné či zimné…
·         klasické lodičky – patria k neodmysliteľnej súčasti každej dámy. Najlepšie v elegantnej čiernej a nenápadnej béžovej farbe ich určite využijete do práce i do spoločnosti.
·         baleríny – hoci niekomu sa zdajú byť detinské, baleríny sú výborným spoločníkom na dlhšie prechádzky či nákupy. Ich pohodlnosť im nikto nemôže zaprieť.

sandále

·         sandále na leto – leto si žiadna žena asi nevie predstaviť bez pohodlných sandálok, ktoré sa hodia tak ľahučkým letným šatám, ako aj k nohaviciam či šortkám. Netreba pri nich ale zabúdať na peknú úpravu chodidiel a pedikúru.
·         pohodlné tenisky – či už ste alebo nie ste športový typ, klasické tenisky určite oceníte tak pri športovaní, ako i pri prechádzkach v prírode.
·         vysoké čižmy – klasické čierne, hnedé či iné vysoké čižmy na zimu by nemali chýbať žiadnej žene.
·         trendy členkové topánky– ani členkové topánky stále nevyšli z módy. Či už si vyberiete elegantné členkové topánky na vysokom opätku alebo pohodlné nízke, určite nimi nič nepokazíte.

lodičky
 
Všetky milovníčky módy vedia, že správne doplnky sú tým, čo vytvára celkový vzhľad oblečenia. Inak tomu nie je ani pri topánkach. Preto si vždy vyberajte podľa toho, v čom sa budete cítiť šik a pohodlne.