Nezabúdajte na každodenné čistenie pleti!

Každodenná starostlivosť o naše telo by sa nemala zaobísť aj bez starostlivosti o našu pleť. Naša pleť je vystavená každodenne rôznym vonkajším vplyvom a nežiadúcim faktorom, ktoré sa podpíšu na pevnosti a pružnosti našej pokožky. Práve preto nesmieme zabúdať na kvalitnú starostlivosť o našu pleť, a to niekoľkými jednoduchými krokmi.

Prvým a najdôležitejším krokom starostlivosti o pleť je – čistenie pleti. Na čistenie pokožky tváre je potrebné použiť kvalitné kozmetické prípravky, ktoré pleť vyčistia, vyživia a nepodráždia. Začať by sme mali rannou rutinou, kde pleť očistíme od nežiadúcej mastnoty, ktorá sa vytvorí potením počas spánku. Na to by ste mali použiť špeciálne čistiace tonikum, mlieko alebo micelárnu vodu, ktorá je vhodná pre váš typ pleti. Či už máte pleť normálnu až zmiešanú, alebo mastnú s akné alebo suchú a citlivú pokožku, na prvý krok čistenia pleti netreba nikdy zabúdať.

cistiace pletove mydla

Nasledovať by malo po očistení pleti, nanesenie jemného pleťového séra alebo krému, ktorý krásne vyživí a vypne vašu pleť. Mal by obsahovať dôležité minerálne zložky a vitamíny, ako železo, zinok, kyselinu hyalurónovú a vitamín C (kyselina askorbová). Tieto zložky sa postarajú o to, aby vaša pleť vyzerala mladistvo a krásne!

Týmto spôsobom predídete vzniku nechcených vrások, pigmentových škvŕn a rôznych nedostatkov pleti – ako je napríklad aj akné.

cistiaca pletova maska

Keďže pleť je potrebné čistiť aspoň 2x denne, teda ráno aj večer, je potrebné tento proces neustále opakovať!

Pleť sa vám zavďačí oslnivou pleťou vypnutou bez vrások a nežiadúceho akné!

Vyberte si z ponuky našich produktov, ktoré sú určené pre starostlivosť o vašu pleť – napríklad očistite si pleť od denného make-upu použitím čistiaceho mydla na tvár s obsahom zlata a kolagénu. Alebo vyskúšajte čistiace pleťové mydlo s výťažkami z nechtíka lekárskeho a aloe vera, ktoré je charakteristické svojimi hydratačnými účinkami. A pre problematickú pleť ponúkame špeciálne pleťové mydlo z výťažkami z bahna z Mŕtveho mora.

Neváhajte, navštívte náš web, a vyskúšajte zo širokej ponuky našich skvelých produktov!