Nechajte sa rozmaznávať a užívajte si príjemné a vzrušujúce dotyky

Možno ste ešte nepočuli o tantrickej masáži alebo aj áno, ale nemali ste odvahu vyskúšať, či je naozaj taká skvelá ako o nej hovoria tí, ktorí tú odvahu nabrali. A tí hovoria, že ak ju raz vyskúšate, budete sa do salóna vracať pravidelne. Tantra je indické učenie, ktorého charakteristickou črtou je pozdrav “namaste“, tým vyjadrujeme úctu telu a zároveň ho spájame s duchom do jedného harmonického celku.

Šikovné prsty dokážu uvoľniť celé telo

Masážne salóny majú vo svojej ponuke aj tantrické masáže a vykonávajú ich profesionálne vyškolené masérky, takže máte istou, že dostanete to, čo očakávate. Šikovné dievčatá a ženy sa snažia urobiť maximum pre vašu spokojnosť, ponúkajú vám rozličné druhy masáží, od klasickej cez body, double body, magic až po veľmi vzrušujúcu masáž lingamu.

Do salóna tantra Bratislavatantra prichádzajte zdraví, triezvi, a hlavne od masérok nežiadajte sex, ten tam neposkytujú. Šálka čaju či kávy vás poteší hneď na úvod, potom sa môžete osprchovať a obliecť si sárong, až tak sa môže začať samotný rituál masáže. Masáž lingamu je výnimočná tým, že vám masérka stimuluje, hladká a masíruje aj vaše intímne partie, a to býva podnetom k vyvrcholeniu. Je to normálne a istým spôsobom aj očakávané.

Erotické vzrušenie patrí k dotykom

Zákazníci sa počas rituálov majú maximálne uvoľniť, nemyslieť na bežné problémy, ale nechať si celkom vyčistiť hlavu, a k tomu im pomáha aj príjemná relaxačná hudba a exotická vôňa v miestnosti. Na konci rituálu prichádza na rad opätovné použitie sprchy, pár minút na zrelaxovanie v polohe ležmo, kým príde na rad rozlúčka, pri ktorej sa pozdravíte „namaste“ a zároveň vás obdarujú malou pozornosťou. Tantrické masáže nie sú sexuálne služby, pri nich ide o spájanie tela a ducha v jednotu a zároveň je to spôsob ako sa zbaviť stresu, odreagovať sa od bežných problémov a nechať zo seba vyplaviť všetko negatívne, čo nás zaťažuje. Aspoň na malú chvíľu tak prídete na iné myšlienky, a tiež zistíte niečo aj o svojom tele.