LED pásy

Pojem LED pochádza z anglického Light Emitting Diode, čo v preklade znamená elektroluminiscenčná dióda. LED technológie v súčasnosti vytláčajú klasické žiarovky a žiarivky do úzadia, pretože disponujú radom výhod. Najznámejšou z nich je energetická úspornosť, keďže sa zaraďujú do energetickej triedy A alebo nižšie. Klasické žiarovky spadajú pod triedu E – G. LED produkty sú taktiež ekologické – majú dlhú životnosť (približne 25 000 hodín), teda tvoria oveľa menšie množstvo odpadov. Sú bezpečné; neobsahujú absolútne žiadne zdravie a život ohrozujúcu ortuť. Ortuť je vysoko jedovatý a toxický chemický prvok – kov. Po rozbití žiarovky hrozí riziko vdýchnutia väčšieho množstva toxických látok, ktoré poškodzujú respiračný systém človeka, sliznicu a spôsobujú akútne zápaly pľúc a dýchacích ciest. Priveľké množstvo ortuti spôsobuje zlyhanie telesných orgánov až smrť.

Led pasy

Po rozsvietení LED technológie vydávajú maximálne možné svetlo. Nepotrebujú sa nijako zahrievať a nie sú citlivé na časté vypínanie a zapínanie. Vydávajú sýtejšie svetlo ako žiarovky. To sú dôvody, prečo sú LED produkty veľmi obľúbené a množstvo z nás si ani neuvedomuje, že na nás číhajú prakticky z každého kúta. Pokiaľ zháňate kvalitné LED výrobky, určite navštívte stránku ledprodukty.sk. Nájdete tam LED pásy so zárukou až 5 rokov. Vybrať si môžete s dĺžkovej kategórie 5 – 15 metrov, v rozpätí 19 – 99€. Na výber máte 60 – 240 LED svietidiel na meter, napätie je 12 – 24 V.

Led pasy

V rade bielych LED pásikov s dĺžkou 15 metrov nájdete tri ponúkané druhý, všetky za symbolickú čiastku 124,90€, s počtom LED diód 60 – 70 / meter a s príkonom 4,5 – 4,8 W / m. Z ich širokej ponuky na prehľadnom a usporiadanom e-shope si určite vyberiete! Ponúkajú overenú kvalitu za prijateľnú sumu. Pre viac informácii klikajte na biele LED pásiky 15 m Ledprodukt.