Najneobvyklejšie služby z celého sveta


Niektoré služby Vás doslova zarazia. Stavím sa, že ste nepočuli ešte ani o jednej!

1. Japonská služba „Odpusť mi“.
Požiadanie o odpustenie nie je nikdy jednoduché a Japonci nie sú výnimkou. Niekoľko spoločností v Japonsku si myslí, že na trhu nie je dostatok ľudí, ktorí sú pripravení požiadať o odpustenie. Tieto spoločnosti sú pripravené ospravedlniť sa za vás komukoľvek a za čokoľvek. Prirodzene, nie zadarmo. Náklady na službu sa pohybujú od 96 dolárov za ospravedlnenie v telefóne na 240 dolárov za osobné ospravedlnenie.

servis

2. Šteňa na prenájom.
V Utahu si môžete prenajať pekné chlpaté šteniatko len za 15 dolárov za hodinu. Spoločnosť dokonca doručuje psa na vašu adresu.

3. Servis paparazzi.
Chceli ste sa niekedy cítiť slávne? Teraz je možné len 500 dolárov (dobre, od 500 dolárov). Jedna spoločnosť Celeb 4 a deň („Celebrity na jeden deň“) vám ponúka služby paparazzov a „fanúšikov“. Ľudia budú s radosťou kričať ako tvoji skutoční fanúšikovia a urobia si s vami fotografie, keď kráčate po ulici. Služba je stále dostupná v New Yorku, Los Angeles a San Franciscu.

4. Trpaslík v pohotovosti.
Chcete osláviť nezabudnuteľnú párty?  Môžete si prenajať trpaslíka na hodinu, aby bola Vaša party ešte zaujímavejšia.

5. Vytvorenie portrétu z vlastného prachu.
Spoločnosť štátu Virgínia Vám len za 127 $ vie nakresliť portrét rodiny z vlastného popola po kremácii.

úklid

6. Prenajať si osobu, ktorá pre vás vyberie bar alebo nočný klub.
Chcete ísť do nočného klubu, ale obávate sa, že tam bude príliš málo (alebo veľa) ľudí. Ako sa to dozviete vopred? Teraz to máte možnosť urobiť vďaka aplikácii Crowdmug pre iPhone. Ľudia, ktorí pracujú s touto aplikáciou často navštevujú podobné inštitúcie. Keď si vyberiete bar alebo klub, osoba, ktorá sa práve nachádza v tejto inštitúcii, dostane upozornenie na váš telefón, vyfotografuje zvnútra a odošle vám. Voila! Uvidíte bar zvnútra, bez toho aby ste sa dostali z pohovky! A ten, kto urobil fotografiu, dostane peniaze.