Na čo nemôžete zabudnúť pri plánovaní svadby?

Na čo nemôžete zabudnúť pri plánovaní svadby?

Plánujete svadbu a uvažujete ktoré sú pre vás najdôležitejšie veci aby si svadobčania z celej vašej oslavy lásky odniesli čo najlepší pocit a aby na ňu v dobrom dlho nezabudli?

Gadgets-and-Writin

SVADOBNÉ OZNÁMENIA

Svadobné oznámenia sú určite najdôležitejšou súčasťou týchto príprav, pretože sú prvým dojmom ktorý si svadobčania odnášajú zo svadby a dostanú sa aj k ľudom, ktorí na svadbu neprídu. V ponuke sú rôzne, od vtipných svadobných oznámení vzory cez tradičné a kladúce dôraz na jednoduchosť. Dôležité je, aby sa niesli v rovnakom duchu ako výzdoba a atmosféra svadby. Platí to tak ako pre oznámenia tak aj pre pozvánky, etikety na vína a balenia na koláčiky ktoré si vaši hostia zo svadby so sebou odnesú.

VÝZDOBA

Výzdoba ja určite neodmysliteľnou súčasťou každej svadby a je takpovediac tradíciou.. Lenže nie je výzdoba ako výzdoba a tak je len na vás, či chcete aby sa niesla v tradičnom duchu, alebo chcete skúsiť výzdobu napríklad aj v čiernej farbe. Tak či onak, dôležité je aby ste nezabudli že vyžehlené obrusy a naskladané servítky nie sú všetko a skúsili aj trošku zaexperimentovať.

kvety, aróma

PROGRAM

Nuda je váš nepriateľ na každej akcii ktorú budete kedy organizovať a dobrý DJ nemusí vždy znamenať zábavu. Chvalabohu pre vás, v dnešnej dobe výberu vznikla špeciálna pozícia pre človeka na svadbe, ktorý má na starosti program a to, aby celá udalosť prebehala tak ako má a aby tam nevznikali zbytočne komplikácie. Túto službu ocení naozaj každý, kto sa stresovým situáciám a ich riešeniu chce pri svojom veľkom dni vyhnúť. Ak si vyberiete správneho starejšieho, bude pamätať za vás na všetky tradície ktoré treba počas priebehu svadby dodržať a nemôže sa na ne zabudnúť.

Tak či onak, najlepšie je väčšiu časť prípravy svadby zveriť do rúk odborníkom v tejto brandži a tak sa dobrovoľne pripraviť o kopec stresov ktoré na vás môžu čakať.