Máte svoje miesto na vyloženie si unavených nôh?


Stres je náš verný nepriateľ. Čo tak ho aj niekedy poraziť? Doprajte si aspoň 20 minútový oddych, či šlofík na načerpanie novej energie.  Nato potrebujete miesto, z ktorého sa s radosťou postavíte späť do reality. 

kafe
 
Tiché miesto
Poobzerajte sa po svojom byte či dome, a nájdite si najtichšie miesto ktoré vám padne do oka. Tu si vytvorte vlastné kráľovstvo! Žiadne deti, žiadne povinnosti, žiadna práca…! Zaobstarajte si cenovo výhodné, ale zato príjemné kreslo alebo malý gauč, v ktorom sa vám bude sedieť ako v bavlnke. Ako bonus by bola správna taburetka pod vaše nohy, ktorá vám prinesie úľavu.
 
Sú dekorácie potrené?
Ak sa chcete cítiť aspoň o trošku lepšie, v tom prípade dekorácie a doplnky sú výbornou voľbou. Nezabudnite v prvom rade na vonné sviečky, viete si dopriať vôňu, na akú budete mať v tej chvíli náladu. Po druhé rôzne druhy a tvary malých vankúšov, keď máte na výber o čo sa oprieť, je to predsa lepšie. Po tretie nesmú chýbať deky a prikrývky, či už sa s nimi zakryjete alebo prehodíte na vaše miesto.
 
sedačka

Čas pre seba
Prišla tá očakávaná chvíľa. Pripravte si chutný bylinkový čaj, a pohodlne sa vystrite, ako je vám najlepšie. Tento čas relaxu patrí len a len vám. Dovoľte si len tak byť. Prečítajte si kúsok zo svojej obľúbenej knihy, alebo začnite s jednoduchou jógou pri ktorej budete preciťovať vaše dýchanie. Nehovorte že by ste si nevedeli nájsť cez deň aspoň tých 20 minút, treba len chcieť.
 
Zariadiť aj zvyšok domácnosti
Ak budete mať chuť a motiváciu, kľudne sa dajte do prerobenia svojej domácnosti. Ako prvé pozbierate všetky zbytočné veci a premety ktoré už dávno nepoužívate. Je to ťažké rozhodovanie, ale výsledok bude stáť zato. Skúste začať žiť v jednoduchom priestore, a začnete sa aj vy cítiť oveľa lepšie.
Po vytvorení vášho intímneho miesta, vám prajem ten najlepší relax pre vaše nohy.