5 vecí, ktoré na nás muži považujú za veľmi atraktívne!

Možno si práve myslíš, že na mužovi sa najviac páčia tvoje vlasy či dlhé nohy. Naozaj to tak niekedy je, no niektorí muži považujú za viac sexi napríklad tvoju pozitívnu náladu.
Žiadny muž nechce predsa randiť so ženou, ktorá je neustále zamračená, podráždená, v strese či nervózna. Úsmev dokáže divy! Pri takej žene sa muž cíti uvoľnene, rád ostáva v jej prítomnosti i potom, čo by možno najradšej „zbalil štvestky“, ak by, samozrejme, bola neustále zachmúrená. Je nám jasné, že nie vždy je dôvod na radosť a úsmev. Predsa len, prirodzený úsmev je stokrát lepší ako falošný. No čo tak sa niekedy navodiť pred rande dobrou atmosférou a užiť si príjemne strávené minúty s možno budúcou láskou?

žena.jpg

Vlastný štýl a sebavedomie. To pôsobí na mužov priam ako magnet! Milujú, ak má žena svoj štýl obliekania, maľovania sa, prejavu. Majú pocit, že len vy ste tá jediná na svete, ktorá si najradšej oblieka šaty. Žiadna iná taká už nebude. Ste skrátka jedinečná a vás musí proste mať!
Ak patríte medzi ženy, ktoré sa vedia v živote rozhodnúť pre čokoľvek, máte vybraté. Muži to skrátka milujú! Samozrejme, aj oni chcú veliť a rozhodovať napríklad o vašej spoločnej budúcnosti. Nemali by ste byť diktátorkou a veliteľkou. Ale na druhej strane, vedieť sa rozhodnúť pre farbu šiat a účesu jednoducho a za pár sekúnd? To by ste vedieť mali!

romantika.jpg

Zmysel pre humor je ďalšou z vecí, ktorým muži ľahko podľahnú. Úzko to súvisí so spomínaným úsmevom a dobrou náladou. Navyše, žena, ktorá sa vie zasmiať i sama na sebe, pôsobí vyrovnane a to je naozaj príťažlivé!
Poslednou vecou je zanietenosť alebo vášeň pre to, čo robíte. Inak vyzerá žena, ktorá si svoju prácu robí s nadšením a vášnivo o nej diskutuje i pre vami ako taká, ktorá by najradšej túto tému ani neotvárala. Okrem práce to môžu byť i záľuby, ktoré môžu byť naozaj akékoľvek. Skúste teda, milé ženy, v živote robiť to, čo vás skutočne baví a uvidíte aj vy samé na sebe, aký je živote odrazu iný a krásny!