Vstavaná skriňa na mieru je praktická aj v malej verzii

Dnes je vstavana skrina na mieru veľmi populárna a je jedno či bývate v malom byte alebo veľkom dome. Ak ju správne navrhnete bude dokonalým pomocníkom v domácnosti. Do vstavanej skrine na mieru dokážete uložiť takmer čokoľvek. Väčšina ľudí si u seba doma vždy vymedzí väčší priestor, do ktorého umiestni veľkú vstavanú skriňu na mieru. Ale že je veľmi praktiká a užitočná aj v tzv. mini verzii vás asi ani nenapadlo. Pred obyčajnou voľne stojacou skrinkou má množstvo výhod, o ktorých si povieme viac.

pověšené věci

Malá vstavaná skriňa na mieru a jej výhody

Táto veľmi praktická mini verzia vstavanej skrine na mieru je určená najmä pre tých z nás, ktorý nemajú k dispozícii veľký priestor. Ak však zvolíte aj do malej miestnosti radšej tento druh skrine než bežnú voľne stojacu skriňu získate tým oveľa viac úložného priestoru. Najmä môžete využiť celú výšku miestnosti, vstavaná skriňa na mieru siaha vždy až po strop. Ďalšou úžasnou výhodou, že si vopred môžete premyslieť čo v tejto konkrétnej skrini budete odkladať. Ak túto informáciu máte navrhnete si vnútorné poličky a priestor podľa seba. Ak tam chcete odkladať topánky dáte si do nej viac políc, ak kabáty a bundy navrhnete si miesto na vešanie. Vaša mini vstavaná skriňa na mieru sa môže premeniť aj na malú špajzu alebo kumbál a to veľmi jednoducho.

oblečení

Do časti skrine neumiestňujte žiadne police, vďaka tomu vám vznikne jeden veľký priestor na odkladanie vysávača, mopu, žehliacej dosky alebo iných potrebných vecí. Nebojte sa ani zmenšenia priestoru, kvôli veľkosti skrine. V malých priestoroch postačí ak použijete svetlé farby, alebo dokonca bielu a na posuvné dvierka umiestnite zrkadlo. Takáto vstavaná skriňa zaručene nezmenší izbu, ale ju dokonca aj opticky zväčší. Ešte pred samotných zhotovením skrine môžete použiť online konfigurátor, ktorý vám pomôže zostaviť vstavanú skriňu hodiacu sa do vášho malého alebo veľkého priestoru. Ak ste sa práve rozhodli, že potrebujete vstavanú skriňu na mieru a chcete sa o nich ešte dozvedieť viac, kliknite na webovú stránku https://www.vstavaneskrine.com/, kde nájdete odborníka, ktorý vyhovie všetkým vašim požiadavkám.