S virtuálnym sídlom sa dá ušetriť a získať lukratívna adresa

Pri zápise firmy do Obchodného registra musíte zaevidovať aj firemné sídlo. A v tomto prípade máte na výber niekoľko možností. Môžete sem zaevidovať svoju kanceláriu, svoje bydlisko, alebo nehnuteľnosť, ktorú máte v prenájme. Lenže čo ak kanceláriu nemáte (alebo vás stojí príliš veľa) a takisto nechcete, aby vám firemná pošta chodila domov? Alebo aby vás daňoví kontrolóri navštevovali na prahu vašich dverí? Alebo vám robí problémy vlastník nehnuteľnosti, ktorú máte v prenájme a tento vám nechce dať svoj súhlas?

Notebooky, kancelária

Vo všetkých týchto prípadoch sa oplatí uvažovať nad lacným virtuálnym sídlom. A to napríklad aj v prípade, ak trávite viac času v zahraničí, než na území SR.

S virtuálnym sídlom máte možnosť získať za malé mesačné poplatky lukratívnu adresu, ktorú môžete platne zapísať do OR SR a ušetriť tým podstatnú časť svojich financií. Virtuálne sídlo bratislava vám prinesie anonymitu a lukratívnu adresu, s ktorou sa budete môcť prezentovať pred obchodnými partnermi, na ktorých spraví táto adresa vplyvný dojem. Mesačné poplatky sú tu výrazne nižšie v porovnaní s prenájmom nejakej klasickej kancelárie, o to viac, ak by ste si túto prenajímali niekde v našom hlavnom meste.

Nevravíme tu ale iba o možnosti získať adresu, ktorá sa zapíše do Obchodného registra. Tým tieto služby nekončia. Pretože súčasťou virtuálneho sídla sú aj administratívne a korešpondenčné služby.

  • O aktivitách každej takto prijatej pošty budete notifikovaní a môže vám byť preskenovaná a poslaná na váš email.
  • V prípade potreby sú tu k dispozícii aj vybavené zasadacie miestnosti.

Notes a notebook

Pre koho je ale toto všetko vhodné?

Pre podnikateľov, ktorí nezamestnávajú veľa ľudí a môžu si dovoliť vykonávať svoju prácu napríklad z domu, cez počítač. Napríklad prevádzkovatelia internetových obchodov, copywriteri, tvorcovia reklám a online marketingu, skrátka mnohí z tých, ktorí vo svojej podstate drahé kancelárske priestory k svojej činnosti nepotrebujú.