Potrebná dezinfekcia pre vás a vaše priestory

Dezinfekčné prostriedky a s nimi spojená kvalitná desinfekcia by mali byť základom všetkých priestorov, v ktorých sa pravidelne nachádzajú ľudia. V tomto ohľade dosiahneme viditeľne čisté priestory, čo je ale ešte dôležitejšie, miestnosti a konkrétne miesta budú spoľahlivo ošetrené a zbavené od baktérií. Tým pádom sa postaráme o kvalitnú hygienu a výsledkom budú zdravé priestory.

dezinfekce

Najčastejšie vznikneme tieto prostriedky na dezinfekciu používať pri väčšom upratovaní, počas ktorého si zvyčajne nájdeme čas aj na tento dôležitý bod. Na dezinfekciu a čistenie miestností a miest od baktérií, zameriavame sa pritom napríklad na kúpeľňu a kuchyňu ( v oboch priestoroch je hygiena najdôležitejšia), no samozrejme nevynechávame napr. ani kľučky od dverí a podlahy, v neposlednom rade dezinfikujeme aj svoje vlastné ruky. A o to viac sú tieto faktory dôležitejšie v dnešnej nešťastnej dobe, ktorá je ako vieme, stíhaná pandémiou.
V stručnosti si spravme malú rekapituláciu, prečo je dôležité disponovať kvalitnými prostriedkami na dezinfekciu:

kvalitní dezinfekce

  • Sú neodmysliteľnou súčasťou toho, aby sme pravidelne existovali v čistých priestoroch, zbavených baktérií. Okrem plôch, podláh, povrchov a predmetov udržiavame s aplikovaním dostupných prípravkov čisté aj naše ruky. Z hľadiska miestností vďaka ním nezískame len hygienu v priestoroch, ale tiež fakt, že tieto budú pravidelne žiariť čistotou.

V kategórii dezinfekčné prostriedky však nájdeme niekoľko rôznych druhov a typov, každý sortiment produktov má svoje špecifickejšie určenie. V ponuke sú dostupné možnosti aj pre záujemcov, čo hľadajú a potrebujú vyšší stupeň dezinfekcie.
Dezinfekčné prípravky rady STÉRIDINE inaktivujú patogény a pritom nepoškodzujú životné prostredie. Dezinfekcie STÉRIDINE spĺňajú najnáročnejšie kritériá a preto ich odporúčame zvlášť citlivým ľuďom, ktorí trpia najrôznejšími alergiami a inými reakciami.