Erotická tantra masáž v Bratislave

V dnešnej dobe, kedy sa medze sexuality stále viac rozširujú je erotická masáž lákadlom pre mnohých. Vo všeobecnosti ide komplexnú masáž tela, ktorá vedie k upokojeniu a uvoľneniu sexuálnej energie, pričom ste v rukách skúsenej masérky. Ku koncu masáže často dochádza k orgazmu, čo je pri erotickej masáži prirodzené, no treba mať na vedomí, že masérky v salónoch neposkytujú žiadne sexuálne služby. Tantrická masáž má základ v starovekom liečivom umení, ktoré má za cieľ prebudiť a rozšíriť spiace kundaliní, inak povedané mýtickú energiu nachádzajúcu sa v spodnej časti chrbtice za využitia zmyselných dotykov a sexuálnej energie. Počas erotickej tantra masáže ste pasívnym prijímateľom v rukách masérky, no v niektorých vzájomných masážach môžete byť aktívni aj vy. Na úvod vás čaká inštruktáž, sprcha a Namaste rituál, pri ktorom prejavíte úctu svojmu telu, zosynchronizujute sa s masérkou a pripravíte sa na samotný zážitok z masáže. Ten okrem samotnej masáže umocňuje aj atmosféra salónu, príjemné vône, či upokojujúca hudba, ktoré vám pomôžu dosiahnuť uvoľnenie po fyzickej aj duševnej stránke.

telo na telo masáž

Klasická tantra je základnou tantrickou masážou a je vhodná najmä pre tých hanblivejších, alebo menej skúsených. Masáž Body Tantra prebieha technikou „telo na telo“ s použitím horúceho oleja, a podobnou, no o niečo intenzívnejšou je Nuru Tantra masáž, ktorá zahŕňa aj spoločnú sprchu s masérkou. Program Romantic Tantra a Magic Tantra je najmä pre pokročilých, keďže v týchto programoch sa dočkáte potešenia až z dvoch orgazmov, pričom vás bude čakať fľaša vychladeného sektu, alebo vína a masérka v erotickom spodnom prádle.

masáž žena

Ak si želáte oživiť Váš partnerský život, môžete vyskúšať Couple Tantra masáž, ktorá tiež prebieha technikou „telo na telo“, pričom sa môžete rozhodnúť, či chcete prežiť tento zážitok spolu, alebo v oddelených miestnostiach a rovnako si môžete vybrať aj maséra, či masérku. Ak snívate o pozornosti dvoch žien súčasne, vyskúšajte 4-ručnú masáž. Existuje aj masáž zameraná na ženy, kde môžete po úvodnom rituáli zažiť masáž „telo na telo“ ako prijímateľka, alebo sa môžete zapájať do priebehu masáže vo vzájomnej masáži, z ktorých obe sú ukončené masážou joni, čiže masážou intímnych partií. Všetky tieto zážitky v podobe erotickej masáže Tantradiamond.sk.