Sex privát ako ho nepoznáte

Každý nejako začínal a preto je dobré spomenúť niekoľko rád ako sa objednať, ako sa správať a na čo si dať pozor. takže:
U prvej návštevy sex privátu privatportal.sk je dobré si dohodnúť dievča, ktoré má dobré recenzie a je skúsenejšia.
Občas niekto odporúča aj vyložene staršie dievčatá, ktoré sú už v odbore dlhšiu dobu. S týmto názorom sa úplne nestotožňujem, rozhodne je však dobré zájsť za dievčaťom čo má recenzovaný dobrý milý prístup a nejaké to GFE (girlfriend experience). Na studené osemnástky je zatiaľ času dosť fakt verte mi. Určite je dobré vybrať amatérku s priaznivou cenovou politikou. Amatérku s vysokými cenami sa radšej vyhýbajte.
Vždy je dobré volať v ten rovnaký deň, v ktorý sa chcete za dievčaťom zastaviť. Objednávky X dnl dopredu sú tiež niekde možné, nezriedka kedy je ale potrebné počítať s možnosťou zrušenia. Takže naozaj počúvajte ma a keď je toto vaša premiéra striktne počúvajte moje rady. Volať je dobré z anonymnej SIM, čo je karta ktorú si môžete kúpiť skoro u každého operátora. Jedná sa o klasickú predplatenú kartu s kreditom. O dôvodoch sa tu teraz nebudem rozpisovať, proste ma vypočujte a urobte to. Pre objednávku je dobré zvoliť voľný deň. Ak sa objednáte napríklad na 17h a budete celý deň v práci, nič rovnako neurobíte pretože nebudete myslieť na nič iné. Niektoré amatérky vedia fungovať na SMS správach či WhatsApp, vždy je však lepšie sa objednať priamo po telefóne. Nie je to nič zložité, stačí zavolať na uvedené číslo a s operátorkou si dohovoriť slečnu a termín návštevy. Áno to sa vám veľmi často môže stať, že zavoláte slečne a dvihne to operátorka. Vôbec to neriešte. Už keď voláte je to aj tak fuk. Nikto po vás nebude chcieť meno a iné údaje. Je dobré sa spýtať na cenu a upozorniť že sa chcete zastaviť na hodinu. Sami budete prekvapení ako je to vlastne hocikedy jednoduché. Občas vám dajú na ucho i priamo slečnu, za ktorou pôjdete. Ale jasne, keď dievča pracuje sama na seba tak je to o to príjemnejší pokec. Je dobré si už po telefóne pripraviť pôdu a so slečnou treba zavtipkovať. Ak sa naopak nervozita umocní, je dobré aspoň nekoktať a v kľude si všetko dohovoriť. Ako keď objednávate pizzu. Ak vám druhá strana nie je schopná zabezpečiť termín, ktorý vyhovuje vám, návštevu odložte. U prvej návštevy je vždy dobré spomenúť už do telefónu, že chcem ísť na hodinu, polhodina je na prvú návštevu celkom krátka a je určená skôr ostrieľaným mazákom. Nervozita pri prvej návšteve bude, treba s tým počítať. Erekcia nemusí fungovať a časový stres, že ste tu krátko tomu nepridá. Ak sa objednávate s väčším predstihom tak sa pripravte na nutnosť potvrdiť svoju návštevu napríklad hodinu alebo polhodinu dopredu pomocou SMS správy. Stačí uviesť niečo ako „Potvrdzujem slečnu XXX od 17:00 na hodinu. Ďakujem“. Toto je dobré urobiť vždy, dokonca aj keď k tomu nie ste operátorkou priamo vyzvaní. Niekoľkokrát sa mi stalo že mi privát napísal o zrušení schôdzky až keď som potvrdzoval návštevu.

erekcia

príprava
Zhodnoťte svoje aktuálne rozpoloženie. Ak vám nie je dobre, ste chorí alebo máte myšlienky inde tak to radšej odložte. Na návštevu je dobré sa pripraviť rovnakým spôsobom ako keď idete na normálne rande. Na seba teda čisté oblečenie, ostrihajte si nechty, umyte uši, vtáka a prdel, do podpazušia nastriekajte trochu toho dezodorantu atd …. Nikto predsa nechce špinavého smradľavca ani za prachy. V pokoji si naplánujte trasu, pozrite sa na presnú adresu na mapách, mrknite napríklad aj na Street view, ako to tam naozaj vyzerá. Nech potom zbytočne neblúdite. Zoberte si so sebou len toľko peňazí koľko chcete minúť. Nikdy si neberte viac. Tým hneď nemyslím, že by vás na priváte okradli (aj keď nikdy neviete), je to ale lepšie kvôli vám, nebude vás to potom nútiť toľko preplácať. Ak máte svoju obľúbenú značku kondómov tak si ju zoberte so sebou. Málokedy s tým majú dievčatá problém a nie je nič horšie ako keď vám zážitok skazí zle padnúca guma. Ak ste kondóm na sebe nikdy nemali, kašlite na to. Odporúčam sa aj dôjsť vysrať, nie je nič horšie ako keď vás to prepadne na priváte.
na mieste
Je určite dobré doraziť minimálne s päťminútovým predstihom, obzvlášť ak lokalitu nepoznáte a idete napríklad autom. So sebou si vezmite iba sumu, ktorú chcete maximálne minúť. Peňaženku s dokladmi a platobné karty je dobré nechať v aute alebo doma. Ak máte oneskorenie tak na privát pošlite SMS. Určite odporúčam prísť včas, inak hrozí že vám slečna oznámi že už nemá čas na celú hodinu. Volať amatérke je dobré presne v čase na ktorom ste sa dohodli a až keď stojíte pri dverách. Ak zavoláte skôr tak vás rovnako nechajú čakať, málo kedy sa stane že vás dievča pustí skôr. Väčšinou má pred vami iného zákazníka, musí sa namaľovať, dopiť kávu, dofajčiť cigu atd …. Najmä pri prvých návštevách bude táto fáza celkom nepríjemná. Ak nie ste na priváte u ktorého majú bzučiak a slečna pre vás pôjde dole tak sa to môže pretiahnuť aj na niekoľko minút. Nevšímajte si na prvý pohľad odsudzujúcich pohľadov ľudí. 99% z nich nevie prečo tam stojíte a zvyšok vám môže byť u zadku. Radšej sa pripravte aj na posun návštevy. Ak vám amatérka oznámi že máte ešte 10 minút počkať tak sa určite uistite že aj tak bude môcť na celú hodinu. Nech vám nemrzne 10 minút zbytočne. Ak vás budú púšťať cez bzučiak tak sa operátorky spýtajte na presné inštrukcie ako byt nájsť. Nie je nič horšie ako keď zmätený borec pobehuje po paneláku a snaží sa nájsť tie správne dvere. Zbytočne tým vzbudíte pozornosť miestnych domorodcov a svoju nervozitu. Väčšinou dostanete inštrukcie ako „druhé podlažie, druhé dvere napravo“. Slečna väčšinou už stojí za dverami a kukátkom pozera kedy prídete, takže dvere sa obyčajne ihneď otvoria ako sa k nim priblížite. Ak nie tak počkajte pri dverách. Klopanie a zvonenie využite naozaj až v najnutnejších prípadoch a radšej sa 10x uistite že stojíte pred správnymi dverami.
po otvorení
Teraz prichádza veľmi dôležitá fáza vašej návštevy. Stojíte na priváte pred otvorenými dverami a vykukuje na vás dievča, ktoré vás pozýva do bytu. Určite si dievča dobre prezrite a prehoďte s ňou pár slov. Je dobré sa predstaviť a podať ruku. Celú dobu je nutné vnímať nielen vzhľad, ale aj náladu a celkové pocity z dievčaťa. Odpovedzte si na otázky: Je toto dievča pekné? Páči sa mi? Je príjemná, priateľská, je usmievavá? Nemá zlú náladu? Je to to rovnaké dievča čo som na ňu pozeral na fotkách? Sedí váha, vek a výška?
Toto sú asi základné veci čo sa dajú zistiť ihneď na začiatku. Treba brať do úvahy, že nekupujete nový mobil, chystáte sa za pár minút intímne zblížiť sa slečnou a to si vyžaduje trochu iný prístup k veci než na ktorý ste zvyknutý. Každý borec je iný a to že sa dievča páčilo desiatim predo mnou neznamená že z nej budem hotový aj ja. Ak sa vám slečna nepáči, nie je vám príjemná alebo sa tam necítite dobre, treba prejsť k tzv. Otočke.

girl-1736419_1920

otočka
Nebudem vám klamať, je viac než pravdepodobné že na prvej schôdzke otočku nedáte. Málo kto je taký hrdina, že dokáže dievčaťu povedať že ide preč a dosť často to nezvládajú ani skúsenejší mazáci. Je to však základná výbava, ktorú by mal každý borec vedieť a zvládnuť. Nie je nič horšie ako spať s babou čo sa vám nepáči, alebo nie je príjemná. Nezvládnutá otočka často končí katastrofou, takže pozor na to. Nie je potrebné vymýšľať žiadne blbosti, stačí len jednoduchá veta „prepáč, predstavoval som si ťa inak“. Nie je to vlastne nič zložité a nikdy sa mi nestalo, že by to nejaká baba nevzala alebo nepochopila. Ak je k otočke dôvod tak na to tie dievčatá bývajú aj zvyknuté. Občas je fajn si so slečnou aj o tom pohovoriť a väčší borci môžu slečnu aj upozorniť na dôvod otočky. My sme však v začiatočníckom tutoriále a tak si vystačíme len s tou otočkou. Čím skôr otočku dáte tak tým lepšie sa bude dávať a tým rýchlejšie to budete mať za sebou. Ideálne teda ešte pred tým než si zložíte topánky. Čím viac s tým budete otáľať tým to bude horšie. Treba sa teda rozhodnúť ihneď, väčšinou vám tých 15-20s na rozhodnutie stačí, verte mi.
dohoda
Teraz ste vo fáze, kedy stojíte s dievčaťom na izbe, úspešne ste zvládli prvé nástrahy, slečna sa vám páči a chcete si s ňou trochu užiť. Teraz prichádza druhá kritická fáza – dohoda. Najprv sa opýtajte či môže slečna na dohovorenú hodinu – ak nie tak treba povedať že ste chceli na hodinu a ísť preč. Ako som už hovoril – polhodina je pre prvú návštevu málo. Príďte radšej inokedy, slečnu i privát už poznáte a bude to vlastne o niečo jednoduchšie. Slečna vám bude vymenovávať príplatky, nebudem radiť nech si žiadny neberiete, napríklad také OB (orál bez kondómu) nie je pre prvú návštevu asi zlý nápad, fajčenie cez gumu vám môže prísť ľahko neerotické. Buď je potrebné s tým počítať alebo fajčenie treba preskočiť. Odporúčam sa vyhnúť príplatku za bozkávanie. Platené bozkávanie väčšinou nestojí za to a dievčatá to často flákajú. Ak ste privát navštívili za účelom vyskúšania nejakej neštandardnej praktiky tak to slečne oznámte dopredu. Ak vám niečo nesedí alebo ste tlačení do príplatku, ktorý nechcete, je opäť lepšie urobiť otočku. Toto je posledná fáza kedy je možné ju urobiť. V momente keď vaše peniaze opustia peňaženku tak už je potom neskoro. Po odovzdaní peňazí dostanete uterák a slečna vás odvedie do kúpeľne. Ak vám na priváte niečo nesedí tak si zoberte veci radšej so sebou do kúpeľne. Je to lepšie ako sa potom dohadovať kam vám zmizli hodinky alebo telefón. Mne osobne sa nikdy nič také nestalo, ale počul som prípady kedy áno a verte že to nie je nič príjemné. V kúpeľni často mávajú sprchových gél. Ak áno tak ho použite. A to aj keď ste sa pred návštevou voňavo vykúpali. Po vašej sprche sa vráťte na izbu. Po vás do sprchy môže ísť aj slečna. Ľahnite si zatiaľ na posteľ a relaxujte, nestresujte sa a nechajte tomu voľný priebeh. Veď ide vlastne len o sex, nie?
Akcia
Samotná akcia je dosť individuálna a ťažko niečo radiť. Každý je na inej úrovni vzhľadu, veku, každý má rád iné veci atd …. Preto pripojím len pár rád. Na úvod je dobré si so slečnou o niečom pohovoriť. Máte celú hodinu a nie je potrebné úplne ponáhľať. Venujte sa aj dievčaťu, nemyslite len na svoje potreby, tie dievčatá sú tiež ľudské bytosti a sex nie je len o mechanickom šukaní a mal by sa páčiť obom stranám. Nikdy nerobte nič čo je slečne nepríjemné. Naopak je dobré slečne povedať čo sa páči vám. Pri prvej návšteve budete určite dosť nervózny, nemyslite na to. Ak nie ste úplní sexuálni panici tak ste už sex mali a viete že to nie je žiadna veda. Ak máte potrebu povedať slečne že ste na priváte prvýkrát tak to urobte, nebude to mať ale veľmi veľký význam. A buďte si istí že to dievča rovnako spozná. Ak je naopak prvá návšteva privátu spojená aj s vaším prvým sexuálnym zážitkom tak klobúk dolu a veľa šťastia. Budete ho fakt potrebovať
po akcii
Po šesťdesiatich minútach, či už bol priebeh akýkoľvek, vám bude ponúknutá sprcha. Je dobré si ju dať, najmä ak máte doma manželku alebo priateľku. V tomto prípade si hlavne dajte pozor ako voniate, dievčatá často spoznajú že ste sa niekde umyl iným sprchovým gélom než máte doma. Preto si treba do vrecka zobrať svoju voňavku a po návšteve sa prevoňajte. Ak ste dievčaťu dopriali orálne uspokojenie tak odporúčam opláchnutie úst a opätovné použitie Listerinu. Je jednoducho potrebné zakryť všetky stopy. Po sprche sa vráťte na izbu, slečna by tam mala byť. V pokoji sa oblečte. Nezabudnite si skontrolovať svoje veci, hlavne hodinky, kľúče atď …. Ak niečo chýba tak nerobte scénu a poriadne skontrolujte miesto odloženia, tieto drobnosti väčšinou radi niekam zapadnú. Slečna vás následne odvedie späť k dverám, kde sa obujete a rozlúčite. Väčšinou dostanete pusu alebo aspoň potrasenie rukou. Záleží na tom ako ste si sadli. Vyjdite von na chodbu a následne na ulicu, máte to úspešne za sebou