Koruna krásy

Tušíte správne, reč je o sieti kaderníctiev Klier. Táto sieť funguje od roku 1948, kedy sa založil prvý salón a postupne sa rodinný podnik rozrástol po celej Európe na dnešných neuveriteľných 1100 salónov. Na Slovensku bol prvý salón založený v roku 2000 v Bratislave. Za 18 rokov pôsobenia na našom trhu bolo založených 24 pobočiek. Salóny môžete nájsť  v každom väčšom meste, od Bratislavy, Košíc či Prešova až po Nitru, Martin alebo aj Piešťany. Ak by ste potrebovali súrne spraviť niečo s vlasmi v zahraničí, tieto salóny nájdete v Nemecku, Rakúsku aj v susednom Česku.

účes

Základným poslaním je osobitý prístup ku každému zákazníkovi. Kaderníci sú profesionáli, neustále sa vzdelávajú vo svojej oblasti. Kto tento salón navštívil, môže určite potvrdiť, že to nie je iba kaderníctvo, ale priam zážitok a relax.
Do tejto siete sa nemusíte objednávať vopred, stačí jednoducho prísť a ak je niekto voľný, s radosťou sa o vás postará. Pracovníci s vami konzultujú vaše predstavy o účese a samozrejme vám aj poradia či sa vám daný „look“ hodí alebo by ste mali skúsiť radšej niečo iné.  Spolu s profesionálnym prístupom je tu používaná exkluzívna vlasová kozmetika, aby vaše predstavy boli splnené na 100%.

blondýna

Značka Klier predstavuje aj koncept Color Lounge. Ide o exkluzívny salón, zatiaľ jediný sa nachádza v Bratislave. V tomto salóne si môžete svoj čas určiť vy pomocou objednávky na konkrétny deň. V cene máte nápoj podľa želania a dokonca si môžete svoje stuhnuté svaly uvoľniť v masážnom kresle. A to v bežnom salóne nenájdete len tak ľahko.

fénování

Ak by ste mali záujem pracovať v takomto salóne, dohodnite si osobný pohovor. Na tomto vás preskúšajú na konkrétnej modelke, ktorú ostriháte, spravíte jej záverečný stylling a môžete získať istú prácu s množstvom zamestnaneckých výhod, stálym príjmom a možnosťou neustáleho vzdelávania a zdokonaľovania sa v oblasti kaderníckych služieb.