Elegantné a jednoduché nerezové zábradlie

Ak hľadáte dlhotrvajúce, pevné a spoľahlivé zábradlie pre vaše novo vytvorené schody a celkové schodisko zhotovené do interiéru domu, môžem vám odporučiť nechať si zhotoviť nádherné a elegantné, či veľmi čisté a jednoduché zábradlie z nerezu, prípadne nerez skombinovaný s drevom. Dodá vášmu interiéru naozajstný pocit pravého domova a tepla.

Štýlové riešenie opory schodov tak zaistí stabilná nerezová konštrukcia o rôznych variáciách a výškach. Keďže sa jedná o architektonický prvok vyrobený predovšetkým pre účel vymedzenia určitého priestoru, plní tieto základné predpoklady aj nerezové zábradlie. Vďaka pevnému odborne zabudovanému systému je tak dokonalým spôsobom zaistená ochrana a bezpečnosť človeka a jeho malých ratolestí pred pádom, úrazom či vstupom do hlbiny alebo do iného nebezpečného priestoru.

nerezove zabradlie

Tým sú splnené požiadavky bezpečnosti, ktoré sú základným kritériom pre výber zábradlia do konkrétneho interiéru v kombinácii so schodiskom. Za použitia kombinácie konkrétnych stavebných dielov môžete tiež zabudovať madlá, ktoré vedú po stenách. Tento štýl sa vykonáva predovšetkým, ak máte točené schodisko a okolo neho múr.

Mnoho nerezových zábradlí je veľmi rozšíreným štýlom a dizajnovým doplnkom nielen ku schodisku do interiéru, ale aj na vonkajšie použitie. Vzhľadom k ich vysokej miere odolnosti proti korózii si dokážu zachovávať svoj pôvodný vzhľad aj pri nepriazni počasia. To všetko je možné len s minimálnou mierou údržby, ktorá postačí len zľahka a povrchovo. Pretrieť stačí len handričkou. V mnohých prípadoch dokonca nemusíte ani používať chemické čistiace prostriedky a nátery.

nerezove zabradlie 1

Nerez vám skrátka vydrží mnoho rokov ako nový. Jeho životnosť je trvajúca. Obzvlášť, ak si zaobstaráte moderný variant zábradlia z lešteného zrkadlového povrchu.

Tak už ste si vybrali to najkrajšie nerezové zábradlie, či stále ešte čakáte? Nečakajte príliš dlho.